ZPFP
Strona główna

POZNAŃSKIE DNI FOTOGRAFII 2014

Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Wielkopolski zaprasza wszystkich miłośników przyrody do wzięcia udziału w IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Przyroda w obiektywie“ organizowanego w ramach Poznańskich Dni Fotografii oraz do uczestnictwa w kolejnej już edycji festiwalu.

Poznańskie Dni Fotografii (PDF) to cykliczna impreza promująca fotografię przyrodniczą jako dziedzinę sztuki oraganizowana przez Okręg Wiekopolski ZPFP. W tym roku PDF odbędzie się już po raz czwarty i zmieni swoją formułę, przekształcając się w prawdziwy festiwal fotografii, który odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. Zainauguruje go maraton filmowy, którego motywem wiodącym będzie szeroko rozumiana fotografia.


W programie PDF znajdą się również m.in.: pokazy zdjęć elity polskich fotografów przyrody, wystawy fotograficzne, rozstrzygnięcie IV edycji ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Przyroda w obiektywie”, warsztaty dla dzieci oraz z makrofotografii, jak również wystawy towarzyszące wydawnictw oraz sprzętu i akcesoriów fotograficznych. W czasie trwania PDF poznamy też zwycięzcę konkursu „Fotograf Roku” Związku Polskich Fotografów Przyrody.

Szczegółowy program imprezy


Zapraszamy!

1234567
LOGIN HASŁO